Index očekávání firem

Nešetříme informacemi

Se společností Pardubický pivovar spolupracujeme od roku 2012. Její postavení mezi početnou konkurencí firem působících na českém pivovarnickém trhu není jednoduché, stejně jako není jednoduchým cílem uspět u náročných pivařů, mezi které Češi bezesporu patří.

 

Uznávám práci a cílevědomost, stojící za vzkříšením podniku se staletou tradicí v době, kdy čelila ekonomickému úpadku. V posledních letech firma pružně reaguje na současné dění ve svém oboru a velmi pečlivě sleduje aktuální orientaci spotřebitelů na kvalitativně a chuťově zajímavější pivní speciály. Pardubický pivovar má v tomto směru dlouholetou tradici a upřímně mě těší, s jakým zápalem prosazuje zejména ve svém regionu svoji značku Pernštejn a Porter.

 

Naše spolupráce je dlouhodobě založena na otevřeném přístupu  a vzájemné důvěře s klientem, který s námi diskutuje řadu věcí, nejen své finanční potřeby, a to včetně hodnocení možných rizik. Bankéř tím pádem přestává být pouze finančním odborníkem, stává se konzultantem klienta v širší rovině a snaží se mu nabídnout stále více informací a řešení. ČSOB v poslední době například posílila svoji expertizu v oblasti obchodu se zahraničím a mimo jiné se stala partnerem ocenění Exportér roku. Prostě se snažíme podnikatelům nabídnout stále větší množství relevantních informací, které pomáhají jejich rozhodování.

 

 

Miloš Exnar, regionální ředitel firemního bankovnictví ČSOB pro východní Čechy

Přidejte komentář

(*) povinné pole

Odeslat známému

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Odeslat na email (vyžadováno)

    ×