Index očekávání firem

Index sledující vývoj investic ukázal, že 47 % zástupců malých či středních firem očekává, že jejich investice v letošním roce budou vyšší než v uplynulém roce.
Číst více

Firmám a podnikatelům v České republice se v posledních měsících daří velmi dobře a 69 procent z nich je spokojeno i s celkovou ekonomickou situací. Prokázaly to aktuální výsledky unikátního kvartálního šetření ČSOB nazvaného Index očekávání firem. ČSOB Index očekávání firem, který již po čtyři roky zkoumá očekávání malých a středních firem a živnostníků v oblasti […]
Číst více

Index očekávání firem ve čtvrtém čtvrtletí 2017 vzrostl na historicky nejvyšší hodnotu. Tři čtvrtiny malých a středních firem jsou s vývojem ekonomiky spokojené.
Číst více

Optimismus malých a středních firem a podnikatelů trvá. A to díky silné poptávce po zboží a službách, vyplývá z pravidelného čtvrtletního průzkumu ČSOB.
Číst více

Optimismus malých a středních podnikatelů a firem se zmírnil. ČSOB Index očekávání firem vykázal za druhé čtvrtletí 26,1 bodu, což je nejnižší hodnota od jara 2017. Na pětileté minimum klesl zájem podnikatelů o rozšiřování podnikání.
Číst více

Malé a střední firmy a podnikatelé se krize neobávají. Zvyšují investice do nových projektů, vstupují do dalších oblastí a těší se vysoké poptávce.
Číst více

Malé a střední firmy se začaly obávat slabší poptávky po zboží a službách a zmírnila se i jejich chuť investovat.
Číst více

Malým a středním firmám roste optimismus. Přispívá k tomu hlavně zvyšující se poptávka klientů po zboží a službách.
Číst více

Očekávání a optimismus podnikatelů a živnostníků je na vrcholu. Zda tato nálada vydrží, ukáže čas.
Číst více

Makroekonomicky se naší ekonomice daří skutečně dobře. HDP bude zvyšovat tempo a zaměstnanost láme rekordy.
Číst více
Odeslat známému

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Odeslat na email (vyžadováno)

    ×