Index očekávání firem

Novinky z ČSOB pro podnikatele IV/2017

Pět ocenění pro Skupinu ČSOB

Skupina ČSOB získala dohromady pět ocenění v devátém ročníku prestižní soutěže deníku Hospodářské noviny.

ocenění pro Skupinu ČSOB

ČSOB se na prvním místě se umístila nejen v kategoriích Nejlepší banka a Bankovní inovátor, ale i Nejlepší životní pojišťovna 2017. Stříbro si pak zasloužila za Klientsky nejpřívětivější banku 2017. Poštovní spořitelna získala v této kategorii bronzovou cenu. Skupina ČSOB tak znovu ukázala, že patří mezi klíčové hráče na finančním trhu a že svým klientům dokáže poskytovat velmi kvalitní služby společně se stabilním a inovativním zázemím, což se navíc pozitivně odráží i v hospodářských výsledcích společností.

Kromě hlavní kategorie Nejlepší banka obdržela ČSOB zlaté ocenění také v kategorii Bankovní inovátor, která se zaměřuje na trendy digitalizace v bankovním světě. ČSOB toto ocenění získala za aplikaci NaNákupy, která je na trhu od června 2016 a aktivně ji využívá 20 000 klientů.

Úspěchy v soutěži Nejlepší banka 2017 nezaznamenala jen ČSOB jako banka. Zlatou cenu pro nejlepší pojišťovnu nabízející životní pojištění získala ČSOB Pojišťovna. Roli při udělování ceny hraje jak přístup ke klientům, nabídka služeb či cena pojištění, tak akcionářská kritéria hodnotící úroveň hospodaření a stabilitu pojišťovny.

Rychlý úvěr na podnikání

Víme, že rozšířit podnikání může být obtížné, a přesto své plány z dětství opouštět nemusíte. Objevte v sobě elán a zrealizujte své sny.

Brzo bude máma mít tu nejvíc největší cukrárnu na světě

Chtěli byste rozšířit svou firmu, ale potřebujete finance na zařízení, rekonstrukci nebo vozový park. Možná chcete pořídit moderní technologie kvůli úspoře nákladů nebo zviditelnit svoji firmu reklamní kampaní. Máte zkrátka velké plány. A velké plány vyžadují investice.

Hlavní výhody:

  • Úvěr do 1 500 000 Kč na dobu až 5 let
  • Při úvěru do 300 000 Kč nepožadujeme zajištění
  • Úvěr bez nutnosti dokládat účel
  • Jednoduše a s minimem podkladů

Je to snadné a rychlé. Po podpisu smlouvy a při splnění podmínek pro získání úvěru vám prostředky jednorázově připíšeme na váš podnikatelský účet vedený u ČSOB, takže je můžete rovnou začít využívat.

Tip: Sjednejte si ČSOB Rychlý úvěr na podnikání s 0% úrokem ve druhé polovině splácení.

Cena ČSOB Výjimečná podnikatelka pro Darinu Vodrážkovou

Cenu ČSOB Výjimečná podnikatelka získala v rámci letošního ročníku projektu Darina Vodrážková a její firma DAQUAS, s.r.o.

Oceněná Darina Vodrážková s Petrem Mandou z ČSOB.

Oceněná Darina Vodrážková s Petrem Mandou z ČSOB

Společnost DAQUAS poskytuje komplexní služby IT od analýzy potřeb, návrhu, přes licenční řešení až po nasazení technologií a zaškolení uživatelů. Vytváří přátelské propojení mezi uživatelem a jeho IT.

To však není jediný důvod, proč jsme se rozhodli paní Vodrážkovou vyhlásit Výjimečnou podnikatelkou. Ona a její firma se soustředí na rozvoj firmy se zaměřením na inovace a hledá neustále další nové výzvy i na zahraničních trzích. Při tom všem považuje za důležité vytvoření odpovídajících podmínek pro své zaměstnance a vylepšování interních procesů a provozu firmy,“ uvedl Petr Manda, ředitel Firemního bankovnictví ČSOB.

V hlavních kategoriích Ocenění českých podnikatelek zvítězily mezi malými firmami Eva Hronová (REVATECH s.r.o.), mezi středními firmami Zdenka Homolová (NEREZ CIDLINA s.r.o.) a mezi velkými firmami Lucie Tomášková (LT Sezam s.r.o).

Projekt Ocenění Českých Podnikatelek, jehož ČSOB je generálním partnerem, se letos konal podesáté. Projekt oceňuje jejich projekty, inovace, ekonomický růst, osobní přístup, společenský dopad, kultivaci podnikatelského prostředí a poukazuje na společenskou odpovědnost drženou v rukách českých žen. Účast v projektu přináší podnikatelkám nové příležitosti a zkušenosti, podnikatelské benefity, kontakty a přátelství i nový pohled na svou firmu a podnikání jako takové.

české podnikatelky

Přidejte komentář

(*) povinné pole

Odeslat známému

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Odeslat na email (vyžadováno)

captcha

×