Index očekávání firem

Novinky z ČSOB pro podnikatele IV/2016

ČSOB nabízí řešení pro EET na míru

ČSOB nabízí klientům individuální řešení Elektronické evidence tržeb (EET), nově zaváděné povinné evidence tržeb z podnikatelské činnosti uhrazené v hotovosti, platební kartou nebo třeba stravenkou.

EETOBR

V případě ČSOB jsou k dispozici jednoduchá a cenově dostupná řešení, která ani nevyžadují pořizování pokladny. Zároveň umožňují evidenci platby kartou i v hotovosti. Přehledy evidovaných transakcí jsou díky webové aplikaci online s možností exportu dat pro interní reporting společnosti.

Sjednání akceptace platebních karet včetně elektronické evidence tržeb je možné vyplněním online formuláře nebo v pobočce. V případě, že zájemce již přijímá platební karty ČSOB, doporučujeme obrátit se na adresu akceptacekaret@csob.cz nebo na kontaktního bankéře. EET se zavádí postupně ve čtyřech vlnách, již od 1. prosince 2016 se bude týkat ubytovacích a stravovacích služeb.

Více: https://www.csob.cz/portal/podnikatele-firmy-a-instituce/produkty/ucty-a-platebni-styk/platebni-karty-a-akceptace-karet/elektronicka-evidence-trzeb

Z bankomatů ČSOB už i bezkontaktně

Na 37 bankomatech ČSOB a Era Poštovní spořitelny po celé České republice lze vybírat peníze bezkontaktně. Do konce roku by jich mělo být až 80. Služba funguje stejně jak u bezkontaktních plateb u obchodníků – stačí přiložit platební kartu (viz obrázek), nálepku nebo telefon s aplikací ČSOB NaNákupy, zadat PIN a vybrat požadovanou hotovost.

bezkontaktní bankomat

Zavedení bezkontaktních bankomatů znamená zvýšení komfortu a bezpečnosti. Při provádění takových transakcí zcela odpadá nebezpečí možného skimmingu.

Více: https://www.csob.cz/portal/lide/produkty/ucty-a-platby/platby/bankomaty

Pomocná ruka od ČSOB pro exportéry

Tuzemské firmy a podnikatelé, kteří vyvážejí nebo dovážejí své výrobky, neustále čelí kurzovým rizikům způsobeným pohyby kurzů měn na finančních trzích. Jedinou jistotou je, že nikdo nikdy netuší, co a kdy nás může překvapit. Z poslední doby lze mezi takové události, které bez varování značně rozhýbaly měny, zařadit například prezidentské volby v USA, brexit nebo možné ukončení intervenčního režimu ČNB vůči koruně. Tato kurzová rizika je však možno omezit a včas se na ně připravit s týmem Finančních trhů ČSOB.

pomocná ruka pro exportéry

Více: https://www.csob.cz/portal/podnikatele-firmy-a-instituce/kampanove-stranky/kurzove-zajisteni

Přidejte komentář

(*) povinné pole

Odeslat známému

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Odeslat na email (vyžadováno)

captcha

×