Index očekávání firem

Novinky z ČSOB pro podnikatele II/2016

Hledá se obchod

I v letošním roce pokračujeme v podpoře úspěšného projektu Hledá se obchod, který byl spuštěn v březnu loňského roku.

Kdokoli může na stránkách www.hledaseobchod.cz vložit do mapy své tipy na nové obchody, které mu v jeho okolí chybí. Tyto tipy pak mohou získat hlasy dalších lidí, kteří v místě také žijí. Tím se jasně ukáže, zda má smysl takový obchod v dané lokalitě otevřít. Podněty hlasujících jsme schopni analyzovat včetně dalších dostupných informací a dat z trhu. Podnikatelům tak nabízíme zajímavou příležitost pro rozvoj jejich podnikání. Díky tomu jsme připraveni poradit, kde a v čem nejlépe podnikat, a rádi podnikatele podpoříme nejen poradenstvím a zajištěním financování, ale nabídneme jim i zvýhodněné nabídky vybraných produktů, které jim pomohou v podnikání.

Během prvních tří měsíců zde lidé zadali přes 26 000  tipů na nové obchody a služby. Nejčastěji jsme evidovali přání na otevření restaurací, kaváren, pekařství nebo řeznictví.

První tři podnikatelé, kteří si otevřeli novou prodejnu nebo provozovnu díky tomuto projektu, získali od ČSOB Leasing vůz Škoda Fabia Combi na jeden rok zdarma. Těmi byli manželé Kotasovi z Nového Jičína, kteří otevřeli bezlepkovou pekárnu a jídelnu, pan Růžička z Českých Budějovic, který provozuje kavárnu a pražírnu kávy, a společnost Patria Kobylí, jež otevřela masnu v Hodoníně.

 

 

ČSOB Daňař a daňová firma roku 2015

V první polovině února proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků šestého ročníku soutěže ČSOB Daňař a daňová firma roku 2015, jejímž generálním partnerem je již poněkolikáté ČSOB. V této unikátní soutěži má laická i odborná veřejnost možnost ocenit mnohdy nesnadnou práci a vynaložené úsilí daňových poradců a odborníků nejen ze soukromé, ale také ze státní sféry.

Veřejnost hlasovala ve čtyřech kategoriích: Nejžádanější zaměstnavatel, Nejlepší lektor/lektorka v daních, Nejvstřícnější územní pracoviště finančního úřadu a Daňový citron.

Hlasování odborné daňové veřejnosti probíhalo v kategoriích: Největší daňové hvězdy, Největší daňové naděje a Daňová osobnost roku 2015.

Pro ČSOB jsou malé a střední podniky velmi důležitou klientelou. Víme, jak jsou pro chod podnikání účetnictví a daně podstatné. Chceme tedy být u aktivit, které pomáhají upozorňovat na význam této nedílné součásti podnikání, a oceňovat daňařské profesionály, kteří podobně jako my pomáhají podnikatelům a firmám na českém trhu úspěšně působit a růst. Proto soutěž nazvanou ČSOB Daňař a daňová firma roku dlouhodobě podporujeme. Dává nám totiž i možnost sdílení zkušeností z každodenního života podnikatelů a firem a vzájemně čerpat inspiraci k dalšímu vylepšení našich služeb pro daňaře i naše klienty z řad podnikatelů a firem.

 

 

ČSOB podporuje podnikatele

Podnikatelskými potřebami klientů se ČSOB zabývá dlouhodobě. V letošním roce přichází s novou komunikační strategií Rozumíme potřebám vašeho podnikání. Z ní vychází kreativní koncept nazvaný Vidíme, co je za tím. „Mnoho lidí si neuvědomuje, kolik práce, času, starostí a odhodlání se skrývá za tím viditelným – tedy za produkty a službami českých podnikatelů. My v ČSOB to ale vidíme a prostřednictvím televizního spotu to ukážeme,“ konstatuje Lukáš Fiala, manažer marketingu Firemního bankovnictví ČSOB.

Kampaň odstartovala v pondělí 18. dubna a bude k vidění v TV, na venkovních reklamních plochách, v rádiu, v on-linu a na YouTube. S kampaní je spojena také speciální nabídka v podobě možnosti mimořádné splátky zdarma u ČSOB Rychlého úvěru na podnikání sjednaného do 30. června 2016.

 

Přidejte komentář

(*) povinné pole

Odeslat známému

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Odeslat na email (vyžadováno)

captcha

×