Index očekávání firem

Novinky z ČSOB pro podnikatele I/2018

Exportní ceny ČSOB

V pražském Kaiserštejnském paláci byl vyhlášen 23. ročník soutěže Exportér roku, v níž je ČSOB partnerem.

Cenu ČSOB za rozvoj nových exportních příležitostí pro firmy s objemem ročního objemu exportu nad 500 milionů korun získala břeclavská společnost Gumotex. Cenu ČSOB za rozvoj nových exportních příležitostí v kategorii od 50 do 500 milionů korun exportu si pak odnesla olomoucká firma ABO valve.

„Jsem rád, že v obou kategoriích uspěli naši dlouhodobí klienti, kteří své výrobky úspěšně vyvážejí nejen do Evropské unie, ale prakticky po celém světě. Zajímavou destinací, která se u většiny oceněných klientů letos nově objevuje, je Nový Zéland,“ uvedl Jan Nývlt, ředitel Exportního a strukturovaného financování obchodu ČSOB (na snímku uprostřed).

Ceny ČSOB za rozvoj nových exportních příležitostí:
– exportéři s objemem exportu nad 500 mil. Kč
1. GUMOTEX, akciová společnost
2. SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.
3. P-D Refractories CZ a.s. 4

– exportéři s objemem exportu 50 – 500 mil. Kč
1. ABO valve, s.r.o.
2. ISOTRA a.s.
3. Fenix Trading s.r.o.

ČSOB pomáhá českým firmám v Americe

Klienti ČSOB mají teď přímou linku k bankovním službám ve Spojených státech amerických i v Kanadě.

Klienti ČSOB uvažující o vstupu na americké trhy se nyní mohou v případě potřeby obracet přímo na newyorskou pobočku KBC, v níž nově působí útvar korporátního bankovnictví pro středoevropský region vedený ředitelkou Janou Ševčíkovou, která doposud vedla tým exportního financování v pražské centrále ČSOB.

KBC New York spolupracuje s CzechInvest na novém projektu podpory start-upů „CzechAccelerator,“. Firmy, které budou do programu postupně přijímány stráví za podpory CzechInvest v New Yorku tři měsíce a KBC jim dodá bankovní know-how a servis.

Nejde jen o financování. Firma, které přijede do New Yorku, potřebuje zázemí, kancelářské služby, což představuje ohromné náklady. Pokud má takové zázemí již připraveno, je to pro ni velká pomoc a může se pak více soustředit na svůj hlavní předmět činnosti. Dalším prvkem podpory je bankovní účet – příchozí firma bez kreditní historie jej prakticky nemůže u americké banky získat, přitom pro obchodní činnost je tam nezbytný.

V případě zájmu o bližší informace kontaktujte svého bankéře.

Výhodný úvěr EU SMART ENERGY

Díky levnějším zdrojům od Evropské investiční banky jsou k dispozici výhodné úvěry pro energeticky úsporné projekty.

Zejména malé a střední podniky do 250 zaměstnanců, ale i větší firmy do 3000 zaměstnanců nebo municipality a podniky z oblasti veřejných služeb, mají možnost čerpání prostředků na investice až do výše 12,5 milionu eur, v přepočtu asi 320 milionů korun. Podíl těchto zvýhodněných úvěrů EU SMART ENERGY k celkovým nákladům projektu přitom může u podnikatelského sektoru činit až sto procent.

Zvýhodněné zdroje Evropské investiční banky nesmí spolu s dalšími jinými zdroji EU, například ze strukturálních fondů EU, tvořit více než sto procent celkových nákladů projektu.  Celková splatnost úvěru je stanovena na minimálně dva roky.

Investicemi do energeticky úsporných opatření jsou míněny například zateplení budov, výměny oken, modernizace otopného systému nebo rozvodů tepla, pořízení úsporného osvětlení, instalace kogeneračních jednotek, rekuperačních jednotek, solárních panelů či jiných obnovitelných zdrojů energie.

Pro bližší informace kontaktujte svého bankéře nebo útvar ČSOB EU Centrum.

8 komentářů

 • Susan Benson 8.10.2020

  Dobrý den, dámy a pánové, potřebujete finanční pomoc? Jsem Susan Bensonová. Jsem věřitel a také finanční konzultant.

  Potřebujete k dokončení projektu podnikatelskou půjčku, osobní půjčku, hypotéku nebo půjčku? pokud je vaše odpověď ano, doporučím vám kontaktovat moji firmu. Poskytujeme všechny druhy půjček včetně dlouhodobých a krátkodobých půjček. Další informace nám napište na e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) nebo nám pošlete zprávu přímo na WhatsApp prostřednictvím: +447903159998 a okamžitě obdržíte odpověď.

  Jsme komplexní společnost poskytující finanční služby a zavázali jsme se, že vám pomůžeme zlepšit vaše dlouhodobé a krátkodobé finanční cíle. Specializujeme se na poskytování strukturovaných finančních řešení jednotlivcům a společnostem nejefektivnějším a nejrychlejším způsobem.

  Zde je několik důvodů, proč byste nás měli ohledně půjčky kontaktovat;
  * Pohodlí – O půjčku můžete požádat kdykoli a kdekoli.
  * Flexibilní částka – Vy sami se rozhodnete, kolik si chcete půjčit.
  * Rychlé přímé financování – obdržíte půjčku do 24 hodin po schválení.
  * Flexibilní úroková sazba 3%.
  * Vysoké sazby schválení
  * Flexibilní splácení – máte šanci zvolit si datum splácení, buď týdně, měsíčně nebo ročně po dobu 1-30 let.
  * Jednoduchá online aplikace.
  * Personalizované vedení a odborné znalosti.
  * Žádné skryté poplatky

  Nenechte si ujít příležitost kvůli nedostatku finančních prostředků. Kontaktujte moji společnost nyní, můžeme vám pomoci s půjčkou, protože jsme pomohli mnoha jednotlivcům a organizacím, které čelí finančním potížím po celém světě

  Pro více informací o naší nabídce půjček nám laskavě pošlete žádost o půjčku prostřednictvím:
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  WhatsApp: +447903159998

  Zprostředkovatelé / konzultanti / makléři jsou vítáni, když přivedou své klienty a jsou 100% chráněni. S naprostou důvěrou budeme spolupracovat na výhodách všech zúčastněných stran.

 • Susan Benson 1.7.2020

  Dobrý den, potřebujete finanční podporu? Potřebuješ půjčku?
  Jsem Susan Benson ze Sunshine Financial Group. Jsem věřitel a také finanční poradce.

  Poskytujeme všechny druhy úvěrových služeb (osobní půjčka, obchodní půjčka, hypoteční úvěr a mnoho dalších). Poskytujeme dlouhodobé i krátkodobé půjčky, zajištěné i nezajištěné půjčky za dostupnou úrokovou sazbu 3% ročně. Pro více informací o našich službách nám můžete napsat jen mailem: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com nebo nám napište přímo na WhatsApp nebo Telegram na: +447903159998 a okamžitě dostanete odpověď.

  Jsme komplexní společnost poskytující finanční služby a zavázali jsme se vám pomoci zlepšit vaše dlouhodobé a krátkodobé finanční cíle, protože vaše finanční stabilita je naším konečným cílem.

  Vzhledem k tomu, co se děje po celém světě, mnoho lidí čelí předčasným finančním výzvám, pro některé z nich je z některých důvodů obtížné získat půjčku od místních bank nebo jiných finančních institucí.

  Můžeme vám pomoci s řešením vašich finančních problémů, stačí napsat do mé firmy a pomůžeme vám s půjčením. Pomohli jsme mnoha jednotlivcům a organizacím, které čelí finančním potížím po celém světě. Když se u nás ucházíte, žádáte u důvěryhodné společnosti, která se stará o vaše finanční potřeby, naší nejvyšší prioritou je vaše finanční stabilita.

  Chcete-li získat další informace o naší nabídce úvěru, laskavě nám pošlete žádost o úvěr prostřednictvím:
  E-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) NEBO;
  WhatsApp: +447903159998
  Můžete nám napsat kdykoli a kdekoli.
  2020 © ️Všechna práva vyhrazena

 • Anna Jana 13.5.2020

  Nabízím vám jediný financní pujcku od prímého investora od 50 000 do 60 000 000 Kc. Tato nabídka platí pro celou Ceskou republiku a pro všechny obcany. Splatnost tohoto úveru muže být stanovena na 240 mesícu s možností predcasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezmete úver v plné výši a zaplatíte své prostredky do 24 hodin. Chcete-li pujcit, napište na adresu: kdfin11@gmail.com

 • OLGA 8.5.2020

  Finanční pomoc poskytovaná organizací „WHO v UNICEF“ rodinám a potřebným, kteří ztratili svůj denní příjem v důsledku karantény kvůli Coronavirus (COVID-19) .Staráme se o největší počet rodin v súčasnosti.Vďaka Bohu jsme mohli mít užitek z mnoha rodín.Ak chcete zaregistrovat své jméno v rodinách, postupujte jako saze: Odeslat soukromou zprávu na: olgaelena0001@gmail.com

 • Leroy Norman 26.4.2020

  POTŘEBUJEŠ PŮJČKU? POKUD ANO E-mail: Leroynormanfirm@gmail.com: PRO VAŠE ÚVĚROVÉ DNES jsme NA VAŠE SLUŽBĚ.

 • milada 14.3.2020

  Jsem jednotlivec nabízející mezinárodní půjčky. S kapitálem, který bude v krátkodobém i dlouhodobém horizontu použit k poskytování půjček mezi jednotlivci v rozmezí 1 000 až 100 000 000 Kč pro všechny vážné lidi v reálné nouzi, je úroková sazba 3% ročně zdarma (VÁŠ VÝBĚR, půjčky na nemovitosti, investiční půjčky, půjčky na auta, obchodní půjčky na osobní půjčky, prostředky na údržbu, které vám pomohou financovat svůj proge a splácet své dluhy. Jsem připraven uspokojit své zákazníky nejpozději 72 hodin po obdržení žádosti.
  Pro více informací nás prosím kontaktujte na: milada.kratochvilova76@gmail.com

 • Zeki Murat 24.2.2020

  Nabízím svou kreditní nabídku, která je velmi rychlá a snadná. Moje aukce začíná mezi 55 000 a 55 000 000 a moje úroková sazba je 2%. Splacení půjčky začíná mezi 12 a 300 měsíci. Můj bankovní manažer vyžaduje před převodem prostředků na váš účet a bezplatně podepsaný smluvní dokument. Takže, pro všechny vaše naléhavé potřeby půjčky, kontaktujte mě: zekimurat01@gmail.com

 • Elena 1.6.2018

  Vážení uchazeči o půjčky

  Ty jsi v nějakých finančních potížích? Chcete začít podnikat? Tato úvěrová společnost byla založena organizacemi zabývajícími se lidskými právy po celém světě s jediným účelem pomoci chudým a lidem s finančními obtížemi života. Pokud chcete požádat o půjčku, obraťte se na nás s podrobnostmi uvedenými níže: elenanino0007@gmail.com

  Název:
  Požadovaná částka půjčky:
  Doba trvání úvěru:
  Číslo mobilního telefonu:

  Děkuji a Bůh žehnej
  DŮVĚRA
  Elena

Přidejte komentář

(*) povinné pole

Odeslat známému

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Odeslat na email (vyžadováno)

captcha

×