Index očekávání firem
Martin Kupka, hlavní analytik ČSOBMartin Kupka, hlavní analytik ČSOB říká
Index očekávání firem v posledním čtvrtletí 2016 podruhé v řadě poklesl. Za tímto suchým zjištěním je ovšem třeba vidět barvitý příběh.
Zobrazit všechny komentáře
POHLED

V roce 2017 plánuje zvyšovat mzdu 46 % malých a středních společností. Pozitivní zprávou je, že od konce roku 2013 se mzda každoročně zvyšuje.
Číst více
NÁZOR

Příznivá nálada je logickým odrazem pokračujícího vývoje české ekonomiky.

Číst více

Průvodce podnikáním

Zhruba po měsíci provozu terminálů pro EET hotovostních i bezhotovostních plateb byl dálkově aktualizován software. EETOBR

ČSOB vylepšila EET na platebních terminálech například o možnost zvolit spropitné. Byla také zpřehledněna uzávěrka elektronické evidence a doplněn přehled DPH. Nově také mohou klienti vytisknout účtenku pouze pro zákazníka.

ČSOB již klientům aktivovala více než 330 platebních terminálů. Terminály ČSOB mohou být přenosné i nepřenosné a představují jednoduché a cenově dostupné řešení. Podmínkou je účet k podnikání v ČSOB nebo Era.

EET se zavádí postupně ve čtyřech vlnách, od 1. března 2017 bude EET povinná také pro podnikatele z odvětví velkoobchodu a maloobchodu. Od 1. prosince 2016 se EET týká ubytovacích a stravovacích služeb.

Více: https://www.csob.cz/portal/podnikatele-firmy-a-instituce/produkty/ucty-a-platebni-styk/platebni-karty-a-akceptace-karet/elektronicka-evidence-trzeb

Číst více

Nový design i rozvržení prostoru splňuje požadavky na funkčnost a zároveň odpovídá současnému trendu příjemného prostředí.

ČSOB_pobočka

Díky celkovému uspořádání vytváří přátelskou atmosféru, kterou oceňují klienti i pracovníci poboček. V roce 2016 se podařilo zrekonstruovat první čtyři pobočky pro firemní klienty – Praha 5 Anděl (viz obrázek), Jindřichův Hradec, Benešov a Tábor. Letos se do nového kabátu převléknou další pobočky v Praze, Plzni, Karviné, Pelhřimově, Litoměřicích, Brně, Olomouci a ve Zlíně.

Těšíme se na vaši návštěvu.
Číst více

Aplikací ČSOB NaNákupy, která umožňuje platit jednoduše a rychle mobilem, klienti zaplatili už více než 100 milionů Kč.

mobile_wallet_vizual muffiny

Další potvrzením úspěšnosti této inovativní mobilní peněženky jsou dvě ocenění, která ČSOB za aplikaci NaNákupy získala od globálních karetních asociací - Issuing Innovation 2016 od společnosti Mastercard a Best Innovator 2016 od firmy Visa.

Na letošní rok máme připravené spuštění několika nových funkcí - potvrzení platby otiskem prstu namísto PIN, platbu na internetu či praktické pomocníky při nakupování, kterými je ukládání věrnostních kartiček obchodníků, nákupní lístky nebo ukládání účtenek.

Uživatelé aplikace NaNákupy nyní mají možnost získat několik mimořádných výhod. Pro každého, kdo 20x zaplatí mobilem, má ČSOB bonus 400 Kč. A za každého nového klienta, který na doporučení stávajícího uživatele také 20x zaplatí mobilem, ČSOB dá navrch dalších 400 Kč, které dostane i nový zákazník. Stačí se zaregistrovat a do 31. března 2017 uskutečnit 20 plateb aplikací ČSOB NaNákupy. Uživatelé aplikace mají také slevu až 25% na nové mobily.

Pro stažení aplikace NaNákupy od ČSOB stačí mít chytrý mobilní telefon s podporou NFC a operačním systémem Android 4.4 a vyšší.

Více: http://www.csob.cz/portal/lide/produkty/platebni-karty/csob-nanakupy
Číst více

Aktuálně

PRŮZKUM

Z průzkumu ČSOB vyplývá, že se jedná o nejvyšší podíl za poslední čtyři roky.
Číst více
STATISTIKA

Za zmírněním celkového optimismu byla nejistota ohledně vývoje poptávky po zboží a službách.

Číst více
KOMENTÁŘ

Je realistické očekávat, že výsledky IOF v prvním letošním kvartále budou lepší než v předcházejícím čtvrtletí.

Číst více
ROZHOVOR

Alojz Ryšavý prodává diamantové šperky již více než dvacet let. Většinou Čechům, ale první obchody již otevřel i v USA.

Číst více
Hotelnictví

Odvětví hotelnictví a ubytování v ČR prosperuje a zapomíná na předchozí tíživá krizová léta.
Číst více
PRŮZKUM

Pro naprostou většinu firem, které dopravu ke svému podnikání využívají, nepředstavuje dopravování komplikaci v podnikání.
Číst více
Odeslat známému

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Odeslat na email (vyžadováno)

    ×